Послуги із розпізнавання документів. Переваги

Переваги надання послуг з розпізнавання документів

 • Заощадження грошових коштів

  Щомісячні витрати на ручне введення документів складають істотну суму (оренда приміщення, заробітна плата операторів, закупівля обладнання), а отриманий результат при ручному введенні виявляється низьким з причини наявності людського фактору.
  Послуги з розпізнавання документів — реальний шанс скоротити витрати та час, що пов’язані з обробкою документообігу.

 • Висока якість робіт

  Базовим інструментом в роботах з розпізнавання є FormXtra Capture – рішення, яке надає найширші можливості для вилучення корисної інформації із документів з використанням передових технологій розпізнавання.
  Для досягнення найкращих результатів можливе паралельне використання декількох движків (ABBYY FineReader Engee, CuneiForm та інших).

 • Кваліфікована команда

  Специфіка проектів з розпізнавання документів є така, що вимагає розробки програмного коду на деяких етапах робіт (створення опису документу, корекція результатів розпізнавання, інтеграція з обліковими системами). Багато в чому, від цих етапів робіт і залежить якість розпізнавання.

 • Відсутність географічної прив’язки до місця робіт

  Надання послуг з розпізнавання документів будь-яким організаціям незалежно від їх місця положення (Україна, роісся, картосія, Казахстан…та інші країни).

 • Наявність професійного обладнання для потокового сканування документів

  Підприємству не обов’язково мати обладнання для сканування документів. Наше обладнання дозволяє вирішити задачі зі сканування документів будь-якого об'єму. Послуги зі сканування надаються в не залежності від регіону (Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса та інші).

 • Можливість надання послуг, які мають разовий, епізодичний характер

  Можливість надання послуг, які мають випадковий, разовий, епізодичний характер (екзаменаційні тести, карти лояльності клієнтів).