Сканування

Сканування документів

Обробка документів (сканування).

сканування документів київ, сканування документів донецькСканування документів — це перетворення паперових носіїв в електронний вигляд. Дані роботи виконуються за допомогою спеціальної апаратури, сканерів. Якщо документів є багато, то використовують швидкісні сканери, які ще називають сканерами документів. Сканери такого класу мають автоматичну подачу документів та можливість двостороннього сканування, що робить це обладнання незамінним для масової обробки різних документів.Сканування документів Харків, послуги зі сканування Харків

Багато компаній із різних сфер діяльності займаються скануванням документів. Затребуваність цієї послуги цілком зрозуміла: файли значно легше зберігати, передавати та копіювати у порівнянні з паперами.

Підприємствам, які звертаються до нас, для вирішення завдань з розпізнавання документів, надаються значні знижки (до 50%) на проведення робіт зі сканування документів. Послуги зі сканування надаються незалежно від регіону (Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Полтава, Івано-франківськ та інші міста).


Ціни на послуги сканування

Умова Вартість за 1 од. за кількістю
від 1 000 від 10 000
Сканування розшитих документів
(Формат: A4; Роздільна здатність: 300dpi (400-600 dpi);
Колір: чорно-білий (сірий, кольоровий);
0,30 грн. 0,20 грн.
Сканування підшитих документів
(Формат: A4; Роздільна здатність: 300dpi (400-600 dpi);
Колір: чорно-білий (сірий, кольоровий);
0,60 грн. 0,50 грн.

Важливо! Послуги зі сканування документів надаються при обсязі документів від 1000 листів.


Сканування книг

Для сканування книг використовується професійне обладнання. Крім базових робіт зі сканування, додатково виконуються роботи з вирівнювання сторінок, з обрізування документа з обох боків, з видалення артефактів та перевірці результатів розпізнавання.


Умова
Вартість за
1 сторінку
Сканування книг
(Формат: А4; Роздільна здатність: 300dpi (400-600 dpi);
Колір: чорно-білий (сірий, кольоровий);
Розпізнавання: з повнотекстовим розпізнаванням без перевірки)
0,75 грн.


Переваги надання послуг зі сканування документів:

  • Безпека та конфіденційність

    Можливість співробітництва за договором з описом умов конфіденційності та безпеки з метою запобігання витоку оброблюваної інформації та подальшого видалення оцифрованих документів після виконання робіт.

  • Гнучкість

    Крім базових робіт зі сканування документів, ми надаємо додаткові послуги із класифікації та індексуванню документів та подальшого створення електронного архіву підприємства.

  • Мобільність

    Можливість розміщення обладнання та виконання робіт на території замовника.