Схема роботи

FormXtra Capture. Схема роботи

Рішення для розпізнавання документів. Схема роботи

Рішення в галузі автоматизації введення документів. Розпізнавання документів. Схема роботи. FormXtra

Крок 1. Налаштування

Підготовчий етап, за допомогою якого створюють опис документа:

Цей етап особливо важливий. Від створеного коректно опису буде залежати якість розпізнавання, Роботи з розробки описів досить об’ємні та іноді тривають не один день. Це пов’язано з тестуванням (вибором найбільш відповідних параметрів для розпізнавання) та створенням програмного коду.


Задіяне програмне забезпечення:

FormXtra Form Definition Studio — інструмент для створення гнучких описів документа;

 


Крок 2,3,4,5. Обробка

Основний етап роботи. При невеликому об’ємі документів (кілька тисяч документів у день) одного користувача буде достатньо для всіх етапів роботи (імпорт зображень, розпізнавання, верифікація, експорт).
На малюнку додатково виділені два етапа: імпорт зображень та верифікація. Роботи на цих етапах можна робити віддалено, що особливо актуально для територіально розподілених компаній з великим об’ємом документів.


Задіяне програмне забезпечення:

FormXtra Administrator — Інструмент для отримання статистичних даних будь-якого етапу обробки (імпорт зображень, розпізнавання, верифікація, експорт);
Capture — Програма для імпорту зображень (сканування документів);
TotalKeying — Програма для верифікації даних (перевірка аудитором спірних моментів в документі);Крок 6. Корекція

Необов’язковий етап роботи. В більшості випадків, документи мають правильну структуру та наповнення. Ця особливість дозволяє використовувати скрипти (бізнес-правила) для додаткової перевірки розпізнаних даних. В тому випадку, коли немає можливості це зробити, задіють додаткові засоби — корекцію.
Детальніше про корекції результатів розпізнання на прикладі обробки інвентаризаційній відомості.Крок 7. Інтеграція

Необов’язковий етап роботи. Важко уявити сучасне підприємство без облікової системи. Документи створюються, друкуються, передаються, вводяться. При великому об’ємі документів рано чи пізно з'являються завдання по прискоренню обробки документації. Саме тому, багато організацій виявляють цікавість до тем розпізнавання документів й, як наслідок, експорту розпізнаних даних в облікові системи підприємства.
Детальніше про інтеграцію розпізнаних даних до облікових систем підприємства.