Рітейл

Розпізнавання документів в сфері торгівлі

Для успішного ведення справ в сфері торгівлі необхідною вимогою є та завжди залишиться вірне ведення обліку та планування витрат. Саме тому, задача з обробки величезної кількості количества всякого роду паперових носіїв (накладні, рахунки-фактури, акти, інвентаризаційні відомості та ін.) є невід’ємною частиною в циклі отримання прибутку. Але щоб обробити такі об’єми документації вручну, необхідно достатньо багато часу. А як відомо, торгівля зволікання не терпить. З цієї причини багато організацій у сфері торгівлі віддають вподобання автоматизації документообігу, що в свою чергу відкриває нові можливості з ускорення обробки документації, зниженню затрат і прийняттю стратегічних рішень.
 

Приклади робіт:


Рішення з розпізнавання документів FormXtra Capture дозволить значно швидше і якісніше обробляти великі об’єми різнотипових облікових документів. Також, організації у сфері торгівлі мають можливість отримати послуги з розпізнавання документів, такі що мають постійний або епізодичний характер.


автоматизація введення документів, розпізнавання документів, розпізнавання рукописного тексту   послуги з розпізнавання та введення документів, розпізнавання рукописного тексту