Обробка анкет

Обробка анкет та бланків

Автоматизація обробки анкет

Анкети для отримання дисконтних карт та бонусів, анкети учасників маркетингових досліджень, анкети відгуків клієнтів, різні бланки та опитувальні листи. Всі ці паперові форми заповнені від руки містять дані, які необхідно вилучити до облікових систем підприємства для роботи та подальшого аналізу. Якщо об’єм документів підприємства є невеликим - підприємство може власними силами обробити дані анкет шляхом ручного введення. Але, якщо анкет багато? Чи можливо автоматизувати обробку анкет?


Відповідь на це питання - позитивна. Ответ на этот вопрос положительный. Запропоновані нами рішення та послуги дозволяють впоратися з цією роботою. На відміну від інших учасників ринку наша компанія спеціалізується на розпізнаванні природного рукописного тексту.


Форма анкет може містити різні графічні елементи (лінії, зони, квадрати, гребінки, штрихкоди) з відповідями респондентів (цифри, літери, рукодруковані та рукописні слова, мітки). Ми акцентуємо увагу на отриманих даних.


Можливості автоматичної обробки анкет:

 • Розпізнавання рукодрукованого тексту (ICR Handwriting Recognition)
  обробка анкет, обработка бланків, розпізнавання рукодрукованого тексту

  Розпізнати літери в окремих розмічених позиціях можуть багато двигунів та програм. Але людина може ігнорувати вимоги та мимоволі з’єднувати літери або писати їх надто близько один до одного навіть для розмічених позицій. Точність в розпізнаванні для таких полів може сильно змінюватись. Далеко не всі учасники ринку можуть добитися прийнятного результату навіть для рукодрукованого тексту.

 • Розпізнавання безперервного рукописного тексту (ICR Cursive Recognition)
  обробка анкет, обработка бланків, розпізнавання безперервного рукописного тексту

  Різноманітні стилі написання, пробіли, які відрізняються один від одного, особливості почерку — усі ці фактори ускладнюють розпізнавання безперервного рукописного тексту. Навряд когось влаштує 30% помилок. Й навіть 10% нікого не влаштує. Проте, добитися високих вимог до точності розпізнавання можливо.

  Форма будь-якої анкети складається з надрукованих питань з пустими зонами (полями). Написаний від руки текст є відповіддю респондента на питання, контекст якого визначений наперед, та, в більшості випадків відомий (країна, місто, вулиця, ім’я, по-батькові). Використовуючи словники, псевдоніми, механізми голосування та інші алгоритми можливо максимізувати точність розпізнавання навіть для тексту, який написаний у вільній та природній манері.

  обробка анкет, обробка бланків, розпізнавання цифр

  Заповнений від руки текст може складатися із цифрових состоять из цифровых или буквено-цифрових комбінацій: номер телефону, номер кузова автівки, номер патенту. Зазвичай ці дані мають чітку структуру, що дозволяє задіяти регулярні вирази для досягнення прийнятного рівня точності розпізнавання.

 • Розпізнавання міток (OMR)
  обробка анкет, обробка бланків, розпізнавання міток

  Одиночні мітки або групи міток – все це розпізнається з максимальною точністю. Обробці піддаються мітки будь-яких розмірів та варіацій (квадрати, розмічені зони). В залежності від вимог є можливість налаштування правил та виключень, де допустимою відповіддю може виступати декілька відмічених міток або тільки одна. Докладніше про обробку опитувальних листів та розпізнавання міток.

  обробка анкет, обробка бланків, розпізнавання підкреслювань

  Підкреслювання. Даний графічний елемент можливо зустріти тільки в анкетах, які проектують без узгодження з підрядником. Багато виробників, які працюють з технологіями розпізнавання, не мають простих та доступних засобів для работающие с технологиями распознавания, не имеют простых и доступных средств для вилучення підкреслень. Проте, обробити їх можливо.

 • Розпізнавання штрихкодів
  обробка анкет, обробка бланків, розпізнавання штрихкодів

  Анкета може містити штрихкод. Його використовують для точної ідентифікації у зв’язку з інформаційною системою підприємства. используют для точной идентификации и связи с информационной системой предприятия. Крім самого розпізнавання є можливості для його динамічного пошуку (актуально у випадках, коли людина приклеїла стикер у довільному місці анкети). Розпізнавати можливо як одновимірні, так і двовимірні штрихкоди: Code 32, Code 39, Code 93, Code128, EAN-8, EAN-13, Codabar, UPC-A, UPC-E, Data Matrix, PDF417, QR, Aztec.


Переваги надання послуг з автоматичної обробки анкет:

 • Висока якість робіт

  Використання передових технологій розпізнавання та співробітництво зі світовими лідерами в галузі аналізу зображень та розпізнаванні рукописного тексту, дозволяють нам заявити про максимальну точність позволяют нам заявить о максимальной точности даних, що були вилучені при обробці анкет ті бланків.

 • Низька вартість обробки анкет

  Щомісячні витрати на ручне введення складають істотну суму (оренда приміщення, заробітні плати операторів, покупка обладнання), а отриманий результат при цьому виявляється низьким через наявність людського фактору. Ми допоможемо скоротити витрати та час, які пов’язані з обробкою анкет та бланків.

 • Відсутність географічної прив’язки до місця роботи

  Можливість передачі повного спектру робіт з обробки анкет на аутсорсинг. Ми співпрацюємо з будь-якими організаціями незалежно від їх місцязнаходження (Україна, роісся, картосія, Казахстан та інші країни).


автоматизація введення документів, розпізнавання документів, розпізнавання рукописного тексту   послуги з розпізнавання та введення документів, розпізнавання рукописного тексту